129 | SKLENICE U OKNA

    HOFFMEISTER Adolf (1902 – 1973)

    Linoryt na papíře, 31 x 24 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1917, značeno vpravo dole v kameni AH 17.
    Provenience:
    Z rodiny autora.

    • dosažená cena: 14 000 CZK