137 | DVA STROMY

    HOLAN Karel (1893 – 1953)

    Olej na plátně, 45 x 65 cm, rámováno, datace 1948, signováno vpravo dole K. Holan – 48, zezadu opatřeno razítkem ateliéru Karla Holana.
    Opatřeno certifikátem pravosti díla od Milady Sukdolákové.

    • dosažená cena: 52 000 CZK