014 | KRAJINA

    HOLAN Karel (1893 - 1953)

    Olej na plátně, 48 x 59 cm, rámováno, zezadu na blindrámu opatřeno razítkem ateliéru Karla Holana.
    Opatřeno certifikátem o autenticitě a provenienci z ateliéru Karla Holana.
    Jiří Šmíd, Karel Holan, Praha, 1984, s. 10.