105 | POHLED NA PŘÍSTAV (OD VYŠEHRADU)

    HOLAN Karel (1893 Praha - 1953 Praha)

    Olej na kartonu, 35 x 41 cm, rámováno, datace 1941, signováno vpravo dole K. Holan – 41.

    • dosažená cena: 16 000 CZK