035 | RADIMOVA

    HOLAN Karel (1893 - 1953)

    Olej na plátně, 54 x 65 cm, rámováno, datace 1948, signováno vpravo dole K. Holan -48-.
    Opatřeno certifikátem pravosti díla od Milady Sukdolákové.