035 | TROCNOV

    HOLAN Karel (1893 Praha - 1953 Praha)

    Olej na plátně adjustovaném na překližce, 32 x 41 cm, rámováno, datace 1951, signováno vpravo dole K. Holan 51, zezadu opatřeno přípisem s určením.