061 | VÁLKOVA RESTAURACE

    HOLAN Karel (1893 - 1953)

    Olej na plátně, 75,5 x 75,5 cm, rámováno, datace 1925, signováno vpravo dole K. Holan 25.
    Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2011, str. 61, zezadu výstavní štítek a razítko.

    • dosažená cena: 110 000 CZK