063 | LESNÍ CESTA

    HOLUB Josef (1870 Slaný - 1957 Rychnov nad Kněžnou)

    Olej na plátně, 46 x 61 cm, rámováno, signováno vlevo dole Holub.
    K dílu přiložen průvodní dopis autora majiteli.
    Provenience:
    MUDr. J. Přikryl.

    • dosažená cena: 32 000 CZK