139 | PARTIE OD VLTAVY

    HOLUB Josef (1870 – 1957)

    Olej na plátně, 62 x 66 cm, rámováno, datace 1926, signováno vpravo dole J.Holub 1926, zezadu opatřeno přípisem s určením.
    Vystaveno a publikováno:
    Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes Diamant 4. 9. - 1. 11. 2015, str. 289, zezadu výstavní štítek.

    • dosažená cena: 68 000 CZK