034 | ŠEDÝ DEN – MOTIV U CÍTOVA POD ŘÍPEM

    HOLUB Josef (1870 - 1957)

    Olej na lepence, 29 x 37 cm, rámováno, datace 1933, signováno vlevo dole J. HOLUB 1933., zezadu na lepence štítek s autorským přípisem s určením a autorským potvrzením pravosti díla.