051 | ŠEDÝ DEN – MOTIV U LITOVA POD ŘÍPEM

    HOLUB Josef (1870 - 1957)

    Olej na lepence, 29 x 37 cm, rámováno, datace 1933, signováno vlevo dole J. HOLUB 1933, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.

    • dosažená cena: 32 000 CZK