125 | MOTIV Z HLUBOČEP

    HOLÝ Miloslav (1897 - 1974)

    Olej na plátně, 60,5 x 81 cm, rámováno, datace 1934, signováno vpravo dole M. Holý 34, zezadu na plátně opatřeno číslem soupisu díla autora 548.
    Posoudil a pravost díla potvrdil vnuk autora ak. mal. Petr Berger.