• MOTIV Z HLUBOČEP

141 | MOTIV Z HLUBOČEP

HOLÝ Miloslav (1897 – 1974)

Olej na plátně, 60,5 x 81 cm, rámováno, datace 1934, signováno vpravo dole M.Holý 34, soupis č. 548.
Posoudil a pravost potvrdil vnuk M. Holého Ak. mal. Petr Berger.

  • dosažená cena: 62 000 CZK