• POHLED K ZASTÁVCE BOHOUSOVÉ

140 | POHLED K ZASTÁVCE BOHOUSOVÉ

HOLÝ Miloslav (1897 – 1974)

Olej na plátně, 55 x 81 cm, rámováno, datace 1934, signováno vpravo dole M. Holý 34, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením, soupis č. 523.
Posoudil a pravost potvrdil vnuk M. Holého Ak. mal. Petr Berger.