• KUTNÁ HORA

142 | KUTNÁ HORA

HONSA Jan (1876 – 1937)

Olej na kartonu, 20 x 25,5 cm, rámováno, datace 1909, signováno vlevo dole J. Honsa -09.

  • dosažená cena: 28 000 CZK