142 | KUTNÁ HORA

    HONSA Jan (1876 – 1937)

    Olej na kartonu, 20 x 25,5 cm, rámováno, datace 1909, signováno vlevo dole J. Honsa -09.

    • dosažená cena: 28 000 CZK