• VÝLED NA ORLICKO U CHOCNĚ

008 | VÝLED NA ORLICKO U CHOCNĚ

HONSA Jan (1876 – 1937)

Tempera na kartonu, 50,5 x 65 cm, rámováno, datace 1910, signováno vpravo dole J. Honsa 1910.