• ŠKOLA V HEŘMANOVĚ MĚSTCI

055 | ŠKOLA V HEŘMANOVĚ MĚSTCI

HORNÝ Willi (1933 - 1982)

Olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, datace 1948, signováno vpravo dole V. Horný 48.
Vystaveno a publikováno:
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4. 9 - 1. 11. 2015, str. 654 , zezadu výstavní štítek;
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2014, str. 101, zezadu štítek a razítko.

  • dosažená cena: 44 000 CZK