• VEČER VE VALDŠTEJNSKÉ ZAHRADĚ

101 | VEČER VE VALDŠTEJNSKÉ ZAHRADĚ

HRSKA Vladimír Alexander (1890 - 1954)

Olej na plátně, 68 x 55 cm, rámováno, datace 1939, signováno vlevo dole AV. Hrska 39, zezadu opatřeno přípisem s určením.

  • dosažená cena: 34 000 CZK