021 | STROMY

    HUBÁČEK Josef (1899 - 1931)

    Olej na plátně adjustované na lepence, 44 x 33 cm, rámováno, pod sklem, datace 1920, signováno vpravo nahoře H 20, zezadu opatřeno výstavním razítkem.
    Josef Hubáček, S.V.U. Mánes, Praha 1932.

    • dosažená cena: 24 000 CZK