089 | STROMY

    HUBÁČEK Josef (1899 - 1931)

    Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 44 x 33 cm, rámováno, datace 1926, signováno vpravo nahoře H 26 V., zezadu na kartonu opatřeno výstavním razítkem Mánes 1932.
    Josef Hubáček: posmrtná výstava, SVU Mánes, Praha 1932.
    Provenience:
    Z pozůstalosti autora.