• KRAJINA S BÍLÝMI KVĚTY

029 | KRAJINA S BÍLÝMI KVĚTY

HUDEČEK Antonín (1872 - 1941)

Olej na lepence, 50 x 64,5 cm, rámováno, datace 1906, signováno vpravo dole Ant Hudeček 06.

  • dosažená cena: 32 000 CZK