029 | KRAJINA S BÍLÝMI KVĚTY

    HUDEČEK Antonín (1872 - 1941)

    Olej na lepence, 50 x 64,5 cm, rámováno, datace 1906, signováno vpravo dole Ant Hudeček 06.

    • dosažená cena: 32 000 CZK