038 | POHLED DO VESNICE

    HUDEČEK Antonín (1872 Loucká u Ředhoště - 1941 Častolovice)

    Olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, pod sklem, datace - okolo r. 1925, signováno vpravo dole Ant. Hudeček.