098 | ŽABÍ PLESO

    HUDEČEK Antonín (1872 - 1941)

    Olej na plátně, 94 x 130 cm, rámováno, datace 1924, signováno vpravo dole Ant. Hudeček 1924.

    • dosažená cena: 90 000 CZK