145 | NOČNÍ CHODEC

    HUDEČEK František (1909 – 1990)

    Tuš na papíře, 19 x 21,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1963, signováno vpravo dole Fr. Hudeček.

    • dosažená cena: 6 500 CZK