• NOČNÍ CHODEC

145 | NOČNÍ CHODEC

HUDEČEK František (1909 – 1990)

Tuš na papíře, 19 x 21,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1963, signováno vpravo dole Fr. Hudeček.

  • dosažená cena: 6 500 CZK