144 | STOJÍCÍ POSTAVY ŽENY

    HUDEČEK František (1909 – 1990)

    Tuš na papíře, 16,5 x 11cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1945, signováno vlevo dole Fr. Hudeček 45.

    • dosažená cena: 7 500 CZK