• STOJÍCÍ POSTAVY ŽENY

144 | STOJÍCÍ POSTAVY ŽENY

HUDEČEK František (1909 – 1990)

Tuš na papíře, 16,5 x 11cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1945, signováno vlevo dole Fr. Hudeček 45.

  • dosažená cena: 7 500 CZK