094 | BÍLÉ STAVENÍ

    HŮRKA Otakar (1889 - 1966)

    Olej na kartonu, 35 x 35 cm, rámováno, signováno vpravo dole OTAKAR HŮRKA.

    • dosažená cena: 8 000 CZK