• ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE

046 | ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE

ISTLER Josef (1919 – 2000)

Kombinovaná technika na papíře, 79,5 x 58 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1995, signováno vpravo uprostřed Istler 95.

  • dosažená cena: 24 000 CZK