046 | ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE

    ISTLER Josef (1919 – 2000)

    Kombinovaná technika na papíře, 79,5 x 58 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1995, signováno vpravo uprostřed Istler 95.

    • dosažená cena: 24 000 CZK