033 | SURREALISTICKÁ KOMPOZICE

    ISTLER Josef (1919 - 2000)

    Uhel na papíře, 28 x 44 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1942, signováno vpravo nahoře Istler 42, vpravo dole dedikace.