045 | ČERVENÁ ZEMĚ

    JANEČEK Ota (1919 Pardubice - 1996 Praha)

    Olej na sololitu, 19 x 26 cm, rámováno, datace 1986, signováno dole uprostřed Ot. Janeček 86, zezadu opatřeno přípisem s určením, č. kat. 1814.

    • 32 000 CZK - 50 000 CZK