• KRAJINA SE ZÁPADEM SLUNCE

073 | KRAJINA SE ZÁPADEM SLUNCE

JANEČEK Ota (1919 - 1996)

Olej na sololitu, 20 x 22,5 cm, rámováno, datace 1985, signováno dole uprostřed Ota Janeček 85.

  • dosažená cena: 25 000 CZK