073 | KRAJINA SE ZÁPADEM SLUNCE

    JANEČEK Ota (1919 - 1996)

    Olej na sololitu, 20 x 22,5 cm, rámováno, datace 1985, signováno dole uprostřed Ota Janeček 85.

    • dosažená cena: 25 000 CZK