039 | KUBISTICKÁ KOMPOZICE

    JANEČEK Ota (1919 - 1996)

    Akvarel a tuš na papíře, 29 x 14 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1944, signováno vpravo dole Janeček 44, č. kat. 4317.

    • dosažená cena: 37 000 CZK