072 | MALÁ KRAJINA S MRAKEM

    JANEČEK Ota (1919 - 1996)

    Olej na plátně, 22,5 x 32 cm, rámováno, datace 1952, signováno vlevo dole O. Janeček1952.

    • dosažená cena: 110 000 CZK