046 | PTÁČEK

    JANEČEK Ota (1919 Pardubice - 1996 Praha)

    Olej na plátně, 15,5 x 21 cm, rámováno, datace 1948, signováno vpravo dole Janeček 48.

    • dosažená cena: 160 000 CZK