044 | V TRÁVĚ

    JANEČEK Ota (1919 Pardubice - 1996 Praha)

    Olej na plátně, 20,5 x 32 cm, rámováno, 1951-2, signováno vpravo dole O. Janeček, datace 1951-2.

    • dosažená cena: 90 000 CZK