071 | VEJCE

    JANEČEK Ota (1919 - 1996)

    Olej na sololitu, 20 x 27 cm, rámováno, datace 1986, signováno dole uprostřed Ota Janeček 86, č. kat 3838.

    • dosažená cena: 66 000 CZK