086 | BEZ NÁZVU

    JANOUŠEK Vladimír (1922 - 1986)

    Tuš a akvarel na papíře, 45 x 62,5 cm, rámováno, v paspartě, pod plexisklem, datace 1965, signováno vpravo dole Janoušek 1965.