087 | KLANÍCÍ SE FIGURA

    JANOUŠEK Vladimír (1922 - 1986)

    Tuš, akvarel a pastel na papíře, 85,5 x 61 cm, rámováno, pod sklem, zezadu opatřeno přípisem V. Janouškové.