030 | LETNÍ KRAJINA

    JANSA Václav (1859 Rovné pod Řípem - 1913 Černošice)

    Olej na dřevě, 32,5 x 47 cm, rámováno, datace 1897, signováno vpravo dole Václav Jansa.