116 | NELAHOZEVESKÁ KRAJINA

    JANSA Václav (1859 - 1913)

    Olej na plátně, 53,5 x 66,5 cm, rámováno, datace 1919, signováno vlevo dole Václ. Jansa.
    Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2011.
    Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2011, str. 72

    • dosažená cena: 46 000 CZK