023 | ŠTRAMBERSKÁ TRÚBA

    JARONĚK Bohumír (1866 Zlín - 1933 Zlín)

    Kombinovaná technika na papíře, 47,5 x 62 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole B. Jaroněk.