114 | DŘEVORUBEC V LESE

    JAROŠ Petr (1859 - 1929)

    Olej na plátně, 100,5 x 86,5 cm, rámováno, datace 1909, signováno vpravo dole PETR JAROŠ 1909.

    • dosažená cena: 75 000 CZK