115 | PARTIE ZE SUCHÉ U NECHANIC

    JAROŠ Petr (1859 - 1929)

    Olej na plátně adjustovaném na lepence, 21 x 32 cm, rámováno, signováno vpravo dole PETR JAROŠ.

    • dosažená cena: 28 000 CZK