113 | ROZKVETLÉ STROMY

    JAROŠ Petr (1859 - 1929)

    Olej na plátně, 32,5 x 46,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Petr Jaroš.

    • dosažená cena: 17 000 CZK