097 | NA PASTVĚ

    JELÍNEK CÍNA František (1872 - 1958)

    Olej na překližce, 35 x50 cm, rámováno, datace 1925, signováno vpravo dole CÍNA JELÍNEK 25.
    Posoudila a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.

    • dosažená cena: 18 000 CZK