• LEŽÍCÍ DÍVKA

126 | LEŽÍCÍ DÍVKA

JELÍNEK František Antonín (1890 - 1977)

Olej na plátně, 45 x 63 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole Fr. A. Jelínek.

  • dosažená cena: 38 000 CZK