126 | LEŽÍCÍ DÍVKA

    JELÍNEK František Antonín (1890 - 1977)

    Olej na plátně, 45 x 63 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole Fr. A. Jelínek.

    • dosažená cena: 38 000 CZK