099 | POHLED NA MĚSTO (BEROUN)

    JELÍNEK REMO Jiří (1901 - 1941)

    Akvarel na papíře, 36 x 50 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Jelínek.

    • dosažená cena: 19 000 CZK