003 | NA VESNICI

    JÍRA Josef (1929 Turnov - 2005 Malá Skála u Turnova)

    Olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, datace 1973, signováno vpravo dole J. JÍRA 73.

    • dosažená cena: 43 000 CZK