• POLEDNICE – K. J. ERBEN

128 | POLEDNICE – K. J. ERBEN

JÍRA Josef (1929 – 2005)

Kombinovaná technika na papíře, 50 x 24,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1987, signováno vpravo dole J. Jíra 87, opatřeno přípisem s určením.

  • dosažená cena: 10 000 CZK