• POSTŘIŽINY – B. HRABAL

051 | POSTŘIŽINY – B. HRABAL

JÍRA Josef (1929 – 2005)

Lept na papíře, 19,5 x 54 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1981, signováno vpravo dole J.JÍRA 81, opatřeno přípisem s určením.

  • dosažená cena: 15 000 CZK