051 | POSTŘIŽINY – B. HRABAL

    JÍRA Josef (1929 – 2005)

    Lept na papíře, 19,5 x 54 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1981, signováno vpravo dole J.JÍRA 81, opatřeno přípisem s určením.

    • dosažená cena: 15 000 CZK