• VZPOMÍNKA NA STAVANGER

107 | VZPOMÍNKA NA STAVANGER

JÍRA Josef (1929 - 2005)

Olej na plátně, 22 x 30 cm, rámováno, signováno vpravo dole JÍRA, zezadu opatřeno přípisem s určením.

  • dosažená cena: 74 000 CZK