107 | VZPOMÍNKA NA STAVANGER

    JÍRA Josef (1929 - 2005)

    Olej na plátně, 22 x 30 cm, rámováno, signováno vpravo dole JÍRA, zezadu opatřeno přípisem s určením.

    • dosažená cena: 74 000 CZK